PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 985
ocen
6,5 10 1 93985
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

aż serce pęka

ocenił(a) film na 2

Ogólnie to chyba normalne ze reżyser powinien zapoznać się z treścią książki skoro ma zamiar zrobić o niej film, tutaj było tak jakby przeskakiwał co kilka stron i nie załapał o co chodzi w książce. Aż szkoda bo lektura super ale jak patrze na to aż robi mi się przykro, pomijając to że aktorów można było (tu głównie chodzi o Jacea którego autorka książki ewidentnie kreowała na wygląd Alexa Pettyfera) o wiele lepiej dobrać do postaci, reżyser nie oddał w ogóle ich charakteru oraz wyjątkowości jak to było ukazane w książce, może w następnej części się poprawi i oby, a osobom którym film się nie podoba polecam książke, nie pożałujecie.

ocenił(a) film na 7
Ancja123

Następnej części nie będzie.

ocenił(a) film na 2
Kalimdor

to pewne już?

ocenił(a) film na 7
Ancja123

Raczej tak, teraz się skupiają na serialu, który podobno jest totalną klapą, ale były pogłoski jakieś 2 lata temu, że Collins wrzucała jakieś info o kręceniu drugiej części. Niestety pewnie przerwali :/

ocenił(a) film na 2
Kalimdor

no o serialu słyszałam koleżanka mówiła że 1 sezon to masakra ale potem się troche wyrobili, ale jakoś mnie on nie zachęca. Szkoda że tej drugiej czesci nie zrobią

ocenił(a) film na 6
Ancja123

I tak ten serialowy Jace mniej przypomina książkowego Jace'a niż filmowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones