PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 967
ocen
5,8 10 1 10967
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Czy jestem jedyna osoba, ktora nie mogla wytrzymac do konca tej bredni? Przeciez ci "bohaterowie" zachowywali sie tak idiotycznie ze bohaterowie "wrong turrn" to przy nich
geniusze.
1.Jak przyjechal plug to zaczeli sie drzec i rzucac rekawiczkami i goglami, bo przeciez narty,deska i kijki moga sie przeciez przydac.
2. Idiota skaczacy z 10 metrow, mowiacy o odmrozeniach na twarzy dziewczyny po 40 minutach na wyciagu.
3. Dziewczyna z odmrozna twarza siedzacay caly czas z rozpieta kurtka :D czapke tez mogla przesunac na twarz
4.w ogole to cale zenujace gadanie o poranku.
5. W ogole kto jedzie na stok do rezerwatu wilków? bo tak to przynajmniej wygladało
Film czasami trzymal w napieciu, ale co z tego jak zachowania glownych bohaterow nie pozwalały wczuć sie w fabułe. Nie polecam

ocenił(a) film na 3
whyu

Zgadzam się, kompletna porażka. Dla mnie hit to odpięcie deski przed tym skokiem. :)
Szkoda, bo film z potencjałem. Wg mnie sam pomysł nienajgorszy, ale za dużo rażących niedociągnięć.

ocenił(a) film na 4
whyu

A zauważył ktoś, że przez cały film (chodzi mi o siedzenie na wyciągu) nie leciała im para z ust? Twórcy filmu po raz kolejny robią z widzów idiotów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones