PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570701}

Wampir

Vampire
4,8 551
ocen
4,8 10 1 551
Wampir
powrót do forum filmu Wampir

O czym to jest,ktoś widział?...nawet Kristin Kreuk z Tajemnice Smallville...

martino3

no wlasnie nie ma nigdzie na internecie...

elciasek4

za 20 minut na cinemax

martino3

Młody nauczyciel biologi Simon (Kevin Zegers) wiedzie na pozór normalne życie. Spokojny pedagog ukrywa jednak przed światem mroczną tajemnicę. Mężczyzna posiada makabryczne upodobanie, które czyni z niego wampira. Uzależniony od picia ludzkiej krwi Simon poszukuje w Internecie młodych depresyjnych kobiet o samobójczych skłonnościach. Proponuje swoim ofiarom, że pomoże im odebrać sobie życie. W zamian otrzymuje od nich drogocenny płyn. Wszystko układa się po jego myśli, aż do chwili, gdy jedna z kobiet postanawia ujawnić sekret Simona. Obraz został nominowany do Głównej Nagrody Jury na festiwalu Sundance. Reżyser Shunji Iwai, poza napisaniem scenariusza, jest także autorem ścieżki dźwiękowej i zdjęć.

ocenił(a) film na 2
staxu

Jak widać cała ta historia ma trafić do innego widza. Bynajmniej ja nie należę do tych, których zainteresowała owa produkcja.
Natomiast obecność tylu znanych aktorów potrafi tylko rozczarować, film w którym nawet nie trzeba nic grać, gdyż niezmienna jest mimika twarzy. Gorąco zachęcam do odnalezienia głębszego sensu i zainteresowania ;)

Nodnal

też nie dałem rady

ocenił(a) film na 2
Nodnal

Jeśli był w tym filmie jakiś głębszy sens, to był on naprawdę dobrze ukryty ;)

ocenił(a) film na 9
Mintova

nie rozumiem... piszecie na pewno o tym filmie? Bo mnie podobał się bardzo. Rewelacyjne studium ludzkiej psychiki - alienacja głównego bohatera spowodowana jego niemoralnymi praktykami i uzależnieniem. Surrealizm sytuacji z matką. W filmie była masa subtelności i smaczków (chociażby sytuacja z gwałcicielem!). Ambitne kino, dla myślących. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones