Kevin Zegers

Kevin Joseph Zegers

7,0
3 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Zegers

Moim zdaniem on jest podobny na niektorych zdjeciach do Iana Somerchaldera:)

Zgadzam sie z toba zwlaszcza na tej w białej koszuli

użytkownik usunięty

Sory za literówke. Somerhalder przez H
Pozdrawiam :)

Rzeczywiście jest podobny :D haha :)fajny jest

zgadzam się z Tobą w 100%! jak go zobaczyłam to od razu też skojarzyłam ;)
pozdrawiam!

sunshine_19

Kiedy zobaczyłam zdjęcie "Wstrząsa" w Zoomie to myslałam, że to on go gra. Uderzające podobieństwo:)

The_Devil

omg :D też się z tym zgadzam :D

Heh... chyba nie ma nikogo takiego, który by się z tym nie zgodził ;)
Trafiłaś po prostu w 10! Ja od razu to samo sobie pomyślałam ^^ Zresztą jeśli tyle osób tak samo twierdzi, tzn. że to jest prawda nie? ;)

Pozdrawiam wszystkie fanki Kevina ;)

użytkownik usunięty

hehe mogliby zagrac braci;D

chyba żartujesz! tylko przez to, że mają podobne fryzury? bardziej podobny jest do Jensen Acklesa! ^^

użytkownik usunięty

eee... nie tylko fryzury oni ogolnie sa podobni :P:P

może.. ja tego nie widzę.. heh chyba za ostro wtedy napisałam ;p to wasza sprawa jak uważacie, że są podobni xD mimo wszystko Kevin Zegers jest ładniejszy ;p ^^

użytkownik usunięty

... hehe i mlodszy :D:D

Ja w pierwszej chwili myślałam, że to on. Ale jak się przyjrzałam to stwierdziłam, że jednak nie :p Jest chyba wyższy i nie ma takich czerwonych policzków:P

To była moja pierwsza myśl jak zobaczyłam to zdjęcie. Myślę sobie "Chwila, to Ian czy Kevin?" Oboje świetni, ale Kevin jest moim zdaniem lepszym aktorem.

Magnifique

No! Właśnie oglądałam 'Transamerica' i cały czas się zastanawiałam, kogo on mi przypomina. Teraz już wiem :)

kaloria

A mi z wyglądu przypomina Zaca Efrona :/ ;)

też mi go przypomina:) choć ja zdecydowanie bardziej lubię grę Kevina:)

a mi przypomina tego aktora, który grał Sawyera z Lost [przepraszam jak źle pisze, nie ogladam Lost wiec nie jestem pewna imienia] Josh Holloway bodajże sie ten pan nazywa. Podobni sa dla mnie z ta roznica ze Kevin to taki młody Josh

yuki_ashitakaa

za pierwszym razem jak go zobaczyłam przypominał mi Zac'a Efrona, ale jak zobaczyłam z nim wywiad i to w sposób jaki mówi i jakie robi miny przypomina mi Josha Hollowaya [czy Sawyer'a z Lost] ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones