Kevin Zegers

Kevin Joseph Zegers

7,0
3 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Zegers

Nie chce obrażac fanów po prostu przez cały film mesko-damska rzecz strasznie mi go przypominał

Wypasiona_Foczka

Nio fakt, jest do niego strasznie podobny, ale Efron to pasztet, a Kevin mi się podoba ;p

Marike

Jest ładniejsza wersja Efrona ;)
Lecz muszę przyznać, że na kilku zdjęciach wygląda jak jego bliźniak :))

magdalencjusz

Efron jest fu i be, i żaden z niego aktor. Też nie chcę obrażać jego fanów, a raczej fanek bo chyba chłopcy się za nim nie uganiają... A Zegers jest do niego podovny, ale masz rację, ładniejszą wersją jest. No i Kevin jest całkiem niezłym aktorem. Nie to, co Zac Pasztet Efron.

Wypasiona_Foczka

A mnie on nie tyle przypomina Zaca co Thomasa Dekker'a:):)

użytkownik usunięty
kamala90

W męsko-damska rzecz też mi strasznie tego głupiego Efrona przypominał strasznie ;/

Wypasiona_Foczka

no są podobni, ale Kevin jest przystojniejszy ;)

Wypasiona_Foczka

znaczy...moze troche go przypomina,ale...no ma zdecydowanie mniej miekkosci i zniewiescialosci niz efron ...
rzeklabym nawet,ze on jest po prostu mężczyzną w przciwienstwie do Zaca xD
moze nie jakim naj naj naj męskim,ale jednak :D

Akatonka

Kevin jest przystojniejszy i bardziej męski. Nie ma się, co oszukiwać. Efron jest, jak to napisano w powyższym komentarzu -zniewieściały.

pietrusia

Lubie Zaca'a i Kevina, ale w tym filmie bardzo mi go przypominał!
Totalnie jakaś masakra, zupełnie identyczny!

Wypasiona_Foczka

O niebo lepszy od gwiazdki Hight School Musical.

Wypasiona_Foczka

Dokładnie, ja myślałam, że to Zac oglądając jeden odcinek Dr House, w którym Kevin występował

Narvinye

Ech, bo ta fryzura mu nie służy. W "Transamerica" był... cudowny :) I nie wyglądał jak Efron.

mrs_robinson

wygląda kubek w kubek jak Efron lub jego Starszy brat.

Wypasiona_Foczka

Mi także w damsko-męskiej rzeczy Zaca przypominał.

Wypasiona_Foczka

mi też w mesko-damska rzecz go przypominał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones