Kevin Zegers

Kevin Joseph Zegers

7,0
3 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Zegers

kevina widziałam tylko w dwóch filmach- droga bez powrotu(nie wiem czemu tu jest tak przetłumaczony tytuł bo na mojej płycie DVD brzmi on " Zły Skręt"!) i budy pies na gole.trudno mi więc powiedzieć czy jest dobrym aktorem czy nie. prawda jest taka, że przypadł mi do gustu. w Drodze bez powrotu spodobał mi się bo zagrał dobrze. Do tego kevin jest przystojny. chociaż jego zdjęcia z młodości przypominają Nicka z backstreet boys... ale nowe fotki są ok:) dałam do weryfikacji kilka aktualnych fotek.mam nadzieję że zostaną zaakceptowane. Można zobaczyć jak Kevin się zmienił w ciągu kilku lat.
Kevin ma dopiero 20 lat. przed nim jeszcze dużo czasu i myślę że ma szansę na rozwinięcie kariery aktorskiej.
Teraz będę się starać obejrzeć jego dwa nowe filmy z tego roku.
pozdrowienia

MAJANDRA

Witam. Nie powinno Ci się wydawać, że jest ok, bo jest ok. Szkoda, że widziałaś tylko dwa filmy. Mnie udało się więcej. W Polsce mało filmów z nim zobaczysz, a nawet kupisz. Osobiście polecam Four Days. Po prostu kapitalna rola. Z ciekawych to również Komodo, co da się obejrzeć w Polsce i świetna rola w Goście z nieba. Kiedyś był na TVN Siedem. Ja tam mu wróżę świetną przyszłość jako aktor. Pozdrawiam

Shemek

dzięki za propozycje filmow z udzialem kevina. nie wiedzialabym ktory film obejrzec...niestety wiem jak to jest w polsce z dostępnością filmów...szukałam już wielu mniej znanych a gdy pytałam się w wypożyczalni video nikt nawet nie słyszał o tytułach które szukałam. np "straconych" udalo mi sie dopiero obejrzeć po około pół roku od kiedy usłyszałam o tym filmie(w międzyczasie byłam w szwecji i "straceni" byli noirmalnie w sprzedaży i w wypożyczalniach) . i udało mi się tylko przez to że kiedyś dowiedziałam się, że HBO puści ten film.
Teraz poszukuję filmów z udziałem Majandry Delfino. Ciekawe ile jeszcze czasu potrwa aż coś znajde...pozdrowienia!

MAJANDRA

Zgadzam sie ze Kevin jest dobrym aktorem (i to przystojnym...;)). Ja widzialam go w chyba dwoch czesciach Air Buda, Gorzkiej Melodii (lecial pare razy na tvn i pewnie jeszcze nie raz poleci znajc nasza polska telewizje...;)), tez bardzo podobala mi sie jego gra i w ogole film 4 Days, Zly Skret (tez bardzo dobry) i Swit Zywych Trupow-obejrzyjcie sobie. Polecam:) Wroze jemu dobra kariere. Jest mlody, przystojny i utalentowany:)
Pozdrowionka

MAJANDRA

A ja kolekcjonuję z nim filmy i mam już 21 :D
Na wideo, dvd, komputerze. Najgorzej jest wyłapać seriale telewizyjne, ale i to z czasem przyjdzie, może gdzieś za granicą. Póki co wszystko to co mam jest produktem krajowym, więc chyba nie jest tak źle.
Osobiście szukam Four Days, no i nowości.
Nie uważam go za super zdolnego aktora, myslę natomiast że jest jednym z przystojnieszych w Hollywood teraz :D Choć może kiedyś rozwinie swoje skrzydła bardziej...ale to nie będzie to samo.Teraz jak mówisz komuś : Lubię Zegersa,to każdy się pyta kto to.Lepiej niech nie skończy jak DiCaprio tylko ma grono wiernych wielbicieli :-)

alexkrycek

Witam.
O to jak znajdziesz "Four days", to daj mi znać, jak byś była taka miła :-))) Ja co prawda widziałem ten film, ale go w kolekcji nie posiadam. :-))
Pozdrawiam.

MAJANDRA

a mi wygląda na kolejnego lalusia ,który jest wielkim idolem nastolatek.Ja jestem nastolatką ,ale nie cierpie takich facetów ,którzy mają lalkowatą twarz i wogule wyglądają na takich sztucznych.Moze sie to komus nie spodoba ,ale to jest moje zdanie :P

utdkutd

No, na niektórych zdjęciach faktycznie na takiego wygląda, ale ja (znając trochę filmów, w których grał) mam wyrobione inne zdanie

MAJANDRA

Niezły aktor, do tego ładny.... oglądałam z nim Drogę bez powrotu, Transamericę i Świt żywych trupów (choć w tym ostatnim nie za bardzo go pamiętam). Mam nadzieję, ze jeszcze w wielu filmach będę mogła na niego popatrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones