Miley Cyrus

Destiny Hope Cyrus

7,4
5 703 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Miley Cyrus

Daj jej uczcie 2. Jak dla mnie nie potrafia grać, nie potrafi wcielić się w postać. I zero emocji na twarzy.

użytkownik usunięty
Belfegor6

i kto tu hejtuje

Nie to nie jest hejt. Porównaj sobie tą wypowiedź a twoją. Po dwa dziewczyno daj mi spokój to jest już przerażające i mega irytujące. Od razu każdą moją wypowiedź skomentuj ;_; od dziś nie komentuje już nic bo jak potem dzieci mają wszystko przeglądać i pisać to daruję sobie...

użytkownik usunięty
Belfegor6

tak masz racje jak dzieci zobaczą co piszesz o biednej miley to będzie jeden wielki krzyk
spokój to ty daj mi bo to ty za mną łazisz i ty komentujesz mnie nie ośmieszaj się
a teraz wzniose sie na wyżyny ustąpie............

Szkoda ,że ten post ja napisałam. Łażę za Tobą? Ciebie i Twoją opinie mam głęboko i już nie pisz głupot ,że ustąpisz bo daleko Ci do tej sztuki jak już chciałam zakończyć tą durną dyskusję to zaczynasz moje posty komentować. Mało inteligentna jesteś.

użytkownik usunięty
Belfegor6

w wieku 12 lat stałam się członkiem mensy więc daruj sobie teksty o inteligencji
mimo że myślisz że prawiąc morały i pokazując siebie jako krystaliczną,stonowaną,osobą ponad TO,ktoś uzna cię za mądrą to musze ci uświadomić że odnosisz efekt odwrotny od zamierzonego
a to twoje zakańczanie dyskusji i za chwile dalsze ciągnięcie tematu jest żałosne haha
chyba nie masz co robić i jesteś samotna skoro zaczepiasz ludzi na forach i zajadle dyskutujesz:)

Fajnie a ja na studiach jestem i to naprawdę ważne jest w tej rozmowie. Żałosne jest to ,że jedynie potrafisz obrażać innych jeszcze jakbyś umiała kulturalnie. Ale za wysoki poziom na Ciebie więc nie wymądrzaj się bo na głupią Ty wychodzisz. Ponieważ osoby które tak budują zdania i jeszcze takim słownictwem się odnoszą w internecie od razu zdradzają swój wiek i głupotę.

użytkownik usunięty
Belfegor6

nikt nie twierdzi że inteligentni ludzie są przyjemniaczkami ja właśnie skończyłam dwa kierunki i przymierzam się do dalszego kształcenia
daruj sobie bo jesteś 2 lata młodsza i nie zachowuj się jakbyś wszystkie rozumy pozjadała życia nie znasz a ono skopie ci dupe zobaczysz bo nie tacy cwaniacy wojowali koleżanko
nie jestem miła i nie zamierzam udawać matki teresy
to forum na którym możemy wyrazić swoje opinie i ja to robie to ty zachowujesz sie jak psychol i kolejny dzień wałkujesz ten sam temat
jutro też napiszesz?za miesiąc i za rok?
masz zadatki na stalkera mam zacząć się bać nawiedzonej wariatki która śledzi ludzi na forach i uprzykrza im życie swą osobą już masz mój adres?zapraszam do mielna:)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam szacunek do innych bo rodzice mnie wychowali a ,że Ciebie nie potrafili to przykre. Bo coraz więcej takich bezużytecznych ludzi jest jak Ty. Dziewczynko to Ty komentujesz każdą moją wypowiedź na tym forum. Och taka bystra jesteś to po co ciągle bierzesz udział w tym? Jak czytam co piszesz mam ochotę w głowie sobie strzelić że takie coś na ziemi chodzi.

użytkownik usunięty
Belfegor6

rodzice wychowali cie?
powyżej obrażasz moich rodziców i mnie choć nie znasz ani mnie ani ich
widzę właśnie jak cie wychowali:)
sory ale muszę to napisać bo zawsze to pisze gdy mam do czynienia z takimi tępakami
TŁUKU jeśli nie posiadasz zdolności logicznego myślenia i ciężko ci zrozumieć sens własnych słów proponuje cofnąć się w czasie do dnia wczorajszego i przypomnieć kto zaczął całą tę uroczą konwersacje i kto za kim łazi i wszędzie wyraża swoje zdanie które wszyscy mają głęboko w %&*^
To ostatnie co pisze bo w tej chwili jak to bywa w podobnych momentach a w moim życiu nader często krew mnie zalała gdy mam do czynienia z przytłaczającą falą głupoty debilizmu
Staram się nie denerwować bo stres piękności szkodzi
ps. jeśli chodzi o wczorajszą gadką najbardziej rozjuszyła cie moja pewność siebie i to że zgodziłam się z tobą w tym że jestem idealna
To tylko dowodzi temu że mamy tu do czynienia nie tylko z półgłówkiem ale też zakompleksionym zazdrosnym zawistnym plującym jadem i nienawiścią paszczusiem,miłej nocy :)

Więc na wstępie mówię że nawet nie czytałam tego bo jedynie zmarnuję swój cenny czas. Może w końcu znikną tacy puści i bezwartościowi ludzie jak Ty. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Belfegor6

Pusta i żałosna.

użytkownik usunięty

Hahaha, nie rób z siebie jeszcze większej idiotki.

użytkownik usunięty

Albo jesteś trollem, albo jesteś niezwykle mało inteligenta.

użytkownik usunięty

w wieku 12 lat miałam IQ einstena a mój wynik był zaniżony przez adhd
jeśli piszesz o czyjeś inteligencji najpierw zmierz swoją
skoro jesteś taki odważny spotkajmy się i porównajmy u specjalisty wątpie byś sie odważył
a poza tym nie rozumiem twojej obsesji łażenia za mną i komentowania

użytkownik usunięty

Napisz jakąś mądrą wypowiedź bo jeszcze żadnej takiej nie napisałaś, wtedy ci uwierzę że jesteś taka "niezwykle inteligentna". Choć to że się chwalisz swoją inteligencją, skoro jej tutaj nie pokazujesz już w zupełności wystarczy. I wnioskując po tym co napisałaś masz ADHD, świetnie... A powiedz jak ten test IQ wyglądał?

użytkownik usunięty

może udaj sę do poradni i zobacz:)wątpie byś poszedł wszak prawda wyjdzie na jaw:)
proszę przytoczyć choć jedno moje zdanie świadczące o moim domniemanym ptasim móżdzku

użytkownik usunięty

Brak stosowania znaków interpunkcyjnych chociażby, przechwalanie się swoją inteligencją.

użytkownik usunięty

i to świadczy że jestem głupia?
pisze szybko i nie zwracam uwagi na takie drobnostki jak przecinek
a jesli ktoś nazywa mnie głupią będe się bronić może sam masz kompleksy bo ukończyłeś tylko 5 klas albo co cie tam gryzie

użytkownik usunięty

Ale jednak to razi w oczy.

użytkownik usunięty

to załóż okulary gandalf

użytkownik usunięty

Nie muszę bo tego nawet nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones