PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766287}
6,9 599
ocen
6,9 10 1 599
Notorious
powrót do forum serialu Notorious

O czym ?

ocenił(a) serial na 8

Ktoś może orientuje się o czym będzie ten serial ?

esin

Notorious to produkcja oparta na prawdziwej historii adwokata Marka Geragosa i producentki telewizyjnej Wendy Walker. Serial opowiada o unikalnej i niebezpiecznej relacji pomiędzy prawem karnym i światem mediów.

ocenił(a) serial na 8
xD_aV_i_Dx

Dziękuje

esin

Proszę bardzo, miłej niedzieli.

ocenił(a) serial na 7
xD_aV_i_Dx

Oglądałeś bo właśnie nie wiem czy zacząć...

karolinaaaa96

Dzień dobry Karolino.
Powiem,tak to dopiero 1 odcinek był, jak dla mnie 7,5 / 10 jak na razie nie oceniam bo wszystko może się zmienić.Możesz dać mu szansę :)
Ja dziś zaczynam przygodę z Wentworth więzienie dla kobiet,podobno bardzo dobry.Życzę miłego tygodnia, byle do piątku :-)

xD_aV_i_Dx

Realia z dupy, jeśli chcesz taniej sensacji gdzie więzienie to tylko miejsce akcji, jak każde inne to można oglądać.

karolinaaaa96

Obejrzałam 1 odcinek i myślę, że nie zakończe na nim swojej przygody z tym serialem. Pierwszy odcinek był bardzo dynamiczny, sporo się działo, sytuacja jednego z głównych bohaterów się skomplikowała, a rozwój relacji czołowej dwójki będzie zapewne bardzo ciekawy.

ocenił(a) serial na 8
grampiana

Pilot bardzo dynamiczny i na pewno zobaczę kolejne odcinki . Poza tym główni aktorzy dobrze znani z innych seriali , poza tym ciekawe połączenie prawa i świata mediów . Ciekawi mnie czy dalsze odcinki też będą mieć taką formę że tan prawnik będzie bronił klientów a ona ich przepytywała w programie , balansując na krawędzi szantażu tak jak w pilocie na nagraniu woreczka z kokainą , dość dziwne ale mnie zainteresował , za pierwszy odcinek mogę dać 7,5 do 8 / na 10 . zobaczymy czy utrzyma poziom

esin

O Notoriousie BIG'u

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones