PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119971}
7,4 13 395
ocen
7,4 10 1 13395
7,0 4
oceny krytyków
Transamerica
powrót do forum filmu Transamerica

że w walce o Oscara pokonała tak silną konkurencje jaką była Felicity Huffman. Sztuką jest wygrywać z najlepszymi. No a Huffman-cóż.. chodzący dowód na to że jej koleżanki z serialu kunsztem niedorastają jej do pięt.

użytkownik usunięty
Justyna0810

Pokonała, ale nie wszyscy muszą się zgadzać z tym werdyktem, np. ja. To prawda, że w "Gotowych na wszystko" Huffman jest najlepszą aktorką.

ocenił(a) film na 8

Powiem Ci ze w tym wypadku zarówno werdykt przyznania nagrody dla Reese czy Huffman byłby słuszny-wybrali Reese i i ja się z tym zgadzam. Ale tym filmem Huffman przeszła samą siebie,moim zdaniem niewiele jest aktorek które zgodziły by się zagrać taką rolę.

ocenił(a) film na 8
Justyna0810

Reese wygrała w taki sam sposób jak Bullock w zeszlym roku, pierwsza przelomowa rola, w ktorej w koncu mogla cos pokazac i juz Oscar;/ wybaczcie jesli kogo uraze, choc lubie trzpiotke Witherspoon (mam slabosc do jej chichoczacego glosiku :D) to w porownaniu z tym co pokazala Felicity w Transamerice....to jak to sie mowi jakby porownywac malucha do mercedesa;]

ocenił(a) film na 8
saint_k55

No porównanie wg mnie troche przesadzone jednak. A co du Bullock się nie zgodze bo miała wcześniej pare dobrych ról, moim zdaniem niedoceniona została za film "Przeczucie"

ocenił(a) film na 7
saint_k55

Porównanie jak najbardziej trafione. Dodałabym do tego Gwyneth Paltrow, ale jej pewnie mamusia pomogła, która jest członkiem Akademii ;/

użytkownik usunięty
Justyna0810

Widziałam film "Spacer po linie". Reese zagrała tam bardzo dobrze, ale rola Felicity otarła się o absolut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones